Søk

Du er her:

 

Stilling ledig: 
Se utlysning her

 

Kollektivbransjens innspill til 
NTP 2018–2029:

 

 

 

 

 

NHO Transports avdelinger

Tips en venn om denne artikkelen

NHO Transport er en landsdekkende organisasjon med 13 selvstendige fylkesavdelinger til å tale medlemsbedriftenes sak i fylkeskommuner og lokale forvaltningsorganer.

NHO Transport Østfold
leder Svein Arne Bergh
Telefon: 69 13 77 00
E-post: svein.arne.bergh@nettbuss.no

NHO Transport Oslo og Akershus
leder Atle Rønning
Telefon: 23 08 86 00
E-post: aronning@norgesbuss.no

NHO Transport Hedmark
leder Arild Nylend
Telefon: 91 65 97 99
E-post: arild.nylend@nettbuss.no

NHO Transport Buskerud
leder Arne Bleken
Telefon: 91 58 01 90
E-post: ble.arn@online.no

NHO Transport Telemark
leder Bernt Dahle
Telefon: 35 99 81 00
E-post: bernt@drangedal-bilruter.no

 

TL Vestfold
Kjell Lindhjem
Telefon: 33 13 02 60

TL Agder
leder 
Telefon: 
E-post: 

TL Rogaland
leder 
Telefon: 
E-post: 

NHO Transport Hordaland
daglig leder Ronny Paulsen
Telefon 994 14 550
E-post: ronny.paulsen@tide.no

TL Sogn og Fjordane
daglig leder 
Telefon:
E-post:

TL Møre og Romsdal
daglig leder Leif Vang
Telefon: 909 50 522
E-post: leifvang@online.no

TL Trøndelag
leder Ole Holden
Telefon: 416 03 690
E-post: ole.holden@tronderbilene.no

TL Nordland
Avviklet fra 01.04.15

daglig leder
Telefon
E-post:

TL avd. Troms
sekretær Morten Svegre
Telefon: 77 85 38 00
E-post: morten@senja-rutebil.no

*) Transportbedriftenes Landsforening (TL) skiftet navn til NHO Transport 1. februar 2011.

NHO Transport

Org.nr. 970 168 168

Telefon, faks, e-post
Tlf: 23 08 86 00
Faks: 23 08 86 01
E-post: post@transport.no
Postadresse
Postboks 5477
Majorstuen
0305 Oslo
Besøksadresse
Næringslivets hus
Middelthunsgate 27
0368 Oslo
Redaktør: Marit Grøttheim, e-post: marit.grottheim@transport.no